Automater

Välkommen till inCup Öst AB

Välkommen till inCup Öst. Vi erbjuder ett brett utbud av kaffemaskiner och kaffeautomater för uthyrning till företags- och organisationskunder.

Vänligen klicka här för att ta del av vårt utbud och kontakta oss gärna med hjälp av kontaktuppgifterna nedan.

Vi på inCup Öst AB

Claes Ivenborg

Claes Ivenborg

Administration, delägare
013-242 054 
claes.ivenborg@incup.se

Christian Hermansson

Christian Hermansson

Försäljning, delägare
013-242 045 
christian.hermansson@incup.se

Pia Rylander

Pia Rylander

Administration
013-242 044 
pia.rylander@incup.se

Fredrik Hjärtstrand

Fredrik Hjärtstrand

Serviceansvarig
013-242 050 
fredrik.hjartstrand@incup.se

Georg Gustafsson

Georg Gustafsson

Serviceansvarig
013-242 055 
georg.gustafsson@incup.se

Henrik Lidman

Henrik Lidman

Innesälj, administration
013-242 042 
henrik.lidman@incup.se

Rickard Johansson

Rickard Johansson

Säljare, säljledare
013-242 046 
rickard.johansson@incup.se

Jessica Andersson

Jessica Andersson

Säljare
013-242 043 
jessica.andersson@incup.se

Emil Herge

Emil Herge

Säljare
013-242 041 
emil.herge@incup.se

Anders Andrén

Anders Andrén

Säljare
013-242 049 
anders.andren@incup.se

Roger Pettersson

Roger Pettersson

Servicetekniker
 
roger.pettersson@incup.se

Waitos Chiu

Waitos Chiu

Servicetekniker
 
waitos.chiu@incup.se

Mats Johansson

Mats Johansson

Servicetekniker
 
mats.johansson@incup.se

Christoffer Ekstrand

Christoffer Ekstrand

Servicetekniker
 
christoffer.ekstrand@incup.se

Per Johansson

Per Johansson

Servicetekniker
 
per.johansson@incup.se

Mona Levin

Mona Levin

Servicetekniker
 
mona.levin@incup.se

Peder Hagman

Peder Hagman

Servicetekniker
 
peder.hagman@incup.se

Bo Åresjö

Bo Åresjö

Servicetekniker
 
bo.aresjo@incup.se

Fredrik Levin

Fredrik Levin

Servicetekniker
 
fredrik.levin@incup.se

Jesper Alm

Jesper Alm

Servicetekniker
 
jesper.alm@incup.se

Joakim Danielsson

Joakim Danielsson

Servicetekniker
 
joakim.danielsson@incup.se

Matthias Berggren

Matthias Berggren

Servicetekniker
 
matthias.berggren@incup.se

Tomas Sammons

Tomas Sammons

Servicetekniker
 
tomas.sammons@incup.se

Peter Johansson

Peter Johansson

Servicetekniker
 
peter.johansson@incup.se

Erik Wallin

Erik Wallin

Servicetekniker
 
erik.wallin@incup.se

inCup Öst AB

Adress
Kolfallsgatan 25
582 73  Linköping

Telefon
013-242 040

E-post
ost@incup.se

Kontaktformulär